Lokalita: Sokolnice
Ulice: Kaštanová
Velikost: 4+kk
Vlastnictví: osobní
Patro: 2
Cena: 6990000 Kč

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Na základě exkluzivního pověření developera nabízíme NADSTANDARDNÍ novostavbu bytové jednotky 4+kk o celkové ploše 138m2 SE ZAHRADOU a dvěma parkovacími místy v ceně.

Byt se je situován jako jediný ve druhém nadzemním podlaží, což zajišťuje absolutně poklidné bydlení. V novostavbě bytového domu se celkem nacházejí tři bytové jednotky, což v konečném důsledku nabízí bydlení, kde se snoubí komfort bytů s výhodami rodinného domu. Bezpochyby jednou z hlavních předností je i možnost užívání si vlastní zahrady a dvou parkovacích míst v ceně bytu.

Samotný byt má pak ještě na svém patře lodžii přilehlou k obývacímu pokoji s propojením do jídelny a kuchyňského koutu, kde je celý tento prostor otočený právě do zahrady. Prostorná vstupní hala, dvě koupelny, šatna a samostatné vstupy do pokojů již jen podtrhují důmyslné promyšlení této komfortní bytové jednotky. Nízké náklady nejen díky vlastnímu kotli, ale i z důvodů použití nejmodernějších materiálů a technologických postupů jsou bonusem, který jistě potěší.

Sladkou tečkou na závěr může být pro mnohé fakt, že si mohou dle vlastního vkusu a výběru nechat dokončit koupelny včetně výběru obkladů, dlažeb, sanity, vybrat si podlahu ve všech prostorách bytové jednotky a k ní pak barevně sladit interiérové dveře. Takové jsou možnosti tohoto projektu a teď už je jen na Vás zda se chcete dozvědět víc, stačí nás kontaktovat.

Bytový dům je v současné době ve výstavbě a bude připraven k nastěhování v létě 2018.

Ještě něco málo k místu a lokalitě:

Sokolnice je obec s vysokou mírou občanské vybavenosti.

Velmi dobrá dopravní dostupnost ať již na okraj Brna do 10min autem, integrovaným dopravním systémem, či vlakem do 20 min. přímo do centra Brna. Ač se jedná o obec Brno - venkov v centru budete dřív než mnozí "Brňáci".

Tato nabídka je osvobozena od PLATBY DANĚ z nabytí nemovitosti.

K uvedené ceně bude připočtena pouze provize 1,5% .

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poskytneme doplňující informace či s Vámi celý projekt probereme a zajistíme nejen prohlídku, ale podáme ucelené kompletní informace.

PLOCHY:

Celková plocha bez lodžie 138 m2

vstupní hala 10,65 m2

chodba I. 14,25m2

obývací pokoj s kuchyňským koutem 43,75m2

chodba II. 3,25 m2

koupelna I. 5,20 m2

pokoj 16,70 m2

pokoj 15,40 m2

pokoj 14,55 m2

šatna 5,55m2

samostatné WC s umývátkem 1,45 m2

koupelna II. 7,60m2

Mapa

Parametry

Stav objektu Novostavba
Elektřina 230V
Energetická náročnost budovy B - Velmi úsporná
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Vytápění Ústřední plynové
Voda Dálkový vodovod
Patro 2
Počet pater 2
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů