Lokalita: Brno - Líšeň
Ulice: Elplova
Velikost: 1+KK
Vlastnictví: OV
Patro: 2./7
Cena: 2.900.000 Kč FINÁLNÍ CENA včetně provize

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

My jsme pro Vás vyjednali finální slevu, nyní je na Vás, chopit se poslední příležitosti koupit tuto zajímavou nemovitost ať už na investici nebo pro účely vlastního bydlení. Nabídka platí pouze do 7.12.2022, po té bude prodej definitivně ukončen. Volejte, pište, mailujte, rádi Vám nemovitost osobně představíme. Byt je ihned k dispozici.
Představuji Vám tedy nabídku bytu v osobním vlastnictví o velikosti 1+kk s krásným výhledem až na Pálavu.  Byt je umístěný v 2 nadzemním podlaží a má celkovou plochou 32m², z čehož prostor pro obývací pokoj s kuchyňským koutem představuje plochu 21,6 m² čtvercového tvaru a zbytek výměry je rozdělen mezi koupelnu, toaletu a chodbu, která je taktéž téměř čtvercová a lze zde umístit sestava vestavěných skříní, které tak nabídnou dostatečný úložný prostor. Bytové jádro je zatím původní, což ale přináší budoucímu majiteli možnost udělat si jej dle svých představ a estetického cítění.
Budiž Vám inspirací možné rozložení vybavení obývacího pokoje, které pojmulo v našem podání vše potřebné tak, aby byl prostor útulný a zároveň účelně zařízený. 
Měsíční náklady jsou  2934,- (včetně elektřiny).
Budova jako taková prošla revitalizací ať již ve smyslu nových plastových oken ve všech jednotkách, vstupních dveřích nebo zateplení a nové fasády, výtah taktéž prošel výměnou za moderní a normám odpovídající. Součástí prodeje je i sklepní kóje.

Parametry

Elektřina 230V
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů