Lokalita: Brno Židenice
Ulice: Porhajmova
Velikost: 1+1
Vlastnictví: OV
Patro: 1./3
Cena: 9.000,- + 2000,- služby (+ provize 11.000,- + DPH)

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Nabízíme k pronájmu pěknou moderní bytovou jednotku v novostavbě menšího bytového domu, který poskytuje svým nájemníkům nejen dostatek soukromí, ale i klidné bydlení v nadstandardních bytech, kde se snoubí estetické cítění s velmi kvalitním moderním provedením. Kromě bytové jednotky jako takové bude mít její uživatel možnost využívat klidného posezení v zahradě.

Byt je situován ve 1 nadzemním podlaží.  Celková plocha činí 35 m2

Celá bytová jednotka jak svojí dispozicí tak vnitřním designem byla vytvořena dle architektonického návrhu odpovídajícímu dnešním moderním požadavkům na bydlení.

Prostor kuchyně (11 m2) je vybaven moderní kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, lednice, (bez myčky), pokoj (20 m2).

Zastínění pak poskytuje  látkové plissé do dvorní části a do ulice žaluzie a naopak osvětlení je řešeno designovými svítidly. Koupelna s toaletou (cca 4 m2) kromě běžné sanity je osazena protiskluzovou dlažbou, nastavitelným podlahovým vytápěním, topným žebříkem.

Podlahy v celém bytě jsou ze zátěžového materiálu TARKETT Style Elle jsou lemovány lištami z olejového dubu. K bytu lze využít i prostoru k relaxaci a posezení v nádherné zahradě.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí 1 a 2 nadzemního podlaží a novou výstavbou 3 nadzemního podlaží. Celý dům je tedy řešen dle nejmodernějších požadavků. Podlahové vytápění bez otopných těles. Všechna media jsou měřená. Ke každému bytu je k dispozici sklepní kóje v 1PP. Vstup i veškeré společné prostory jsou osvětleny designovými tělesy a pohybovými čidly. 

V ceně pronájmu je internetové připojení.

Parkování před domem v ulici nebo si je možno pronajmout samostatnou garáž v domě.

Dopravní dostupnosti vynikající. Dosažení centra Brna autem Vám nezabere více jak 5 minut. Zastávka tramvaje je ve vzdálenosti 40m, dostupnost do centra 15 min. V blízkosti do 1min pěší chůze se nachází i obchod, kavárna, lékárna, květinářství a další služby.

k dispozici IHNED.

Další podrobné informace Vám rádi poskytneme telefonicky či na osobní prohlídce po domluvě na č. 603836157.

Parametry

Elektřina 230V
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů