Výhodná investiční příležitost

Bydlení v blízkosti centra i přírody zároveň

2+kk s lodžií ul. Horova, Brno - Žabovřesky

Lokalita: Brno - Žabovřesky
Ulice: Horova
Velikost: ateliér 2+kk
Vlastnictví: OV
Patro: 2,3 / 5
Cena: 3.990.000,- Kč + provize 1,5%

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Přinášíme Vám nejen výhodnou investiční příležitost v blízkosti centra.  Novostavba bytového domu přináší hned v několika kategoriích možnost bydlení o velikosti 2+kk. Dům je postaven na 5ti podlažích,  samozřejmě s výtahem.

V 2,3 /5 podlaží se nacházejí ateliéry o velikosti 2+kk s lodžií nabízející nejen zajímavé investiční možnosti s vidinou budoucích pronájmů bez administrativního zatěžování, ale i možnost běžné bydlení. Na každém podlaží se nachází právě ateliér 2+kk a  bytová jednotka 2+kk (více info na samostatné nabídkové kartě). V posledním 5NP je bytová jednotka 3+kk (více info na samostatné nabídkové kartě), která je  jako jediná, rozložená na celé ploše bytového domu se dvěma terasami a komorou. 

Celý byt i dům je řešen nadstandardně od hliníkových oken s trojsklem přes bezpečnostní vstupní dveře do jednotky se čtyřbodovým zámkem. Příprava na předložení žaluzie ve všech oknech a dveřích stejně jako rozvod klimatizace ve všech obytných prostorech dává možnost si ještě povýšit standard svého bydlení a života dle svých potřeb. Na podlahách jsou položeny vinylové podlahy click wineo selection, interiérové dveře Hormann Baseline Duradecor strukturovaný bílý dub, výplň dutinková dřevotříska, falcové, klika, obložková zárubeň, v koupelně je pak osazená keramická vanička s prosklenou sprchovací zástěnou a sprchovým setem Hansgrohe, baterie Hansgrohe, toaleta - Geberit a topný žebřík....

Samozřejmostí jsou sklepní kóje ke každému bytu. 

Celková výměra 42,70m2, + lodžii 4,2m2 + sklepní kóje 1,5m2

obývací pokoj - 20,8m2

ložnice - 13,4 m2

koupelna 4,1 m2

předsíň 4,4 m2

Celá budova se v současné době dokončuje, k nastěhování již letos v létě (2020).

Abychom Vám bydlení ještě zpříjemnili bydlení, vyřešili jsme zastavěnost pozemku tak, aby zbyl prostor i na ZAHRADU k relaxaci včetně posezení               s krbem, kde si můžete zpříjemnit mnoho večerů. 

Na závěr přidávám informaci ohledně parkování - v prvním - vstupním nadzemním podlaží je možné si zakoupit kryté garážové stání uvnitř domu - cena: 450.000,-/ks

Rádi Vám bytovou jednotku představíme na dohodnuté osobní prohlídce na tel.: 603836157.

Parametry

Elektřina 230V

Půdorys


Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů