Lokalita: Líšeň
Ulice: Popelákova
Velikost: 1+kk
Vlastnictví: DB (převod do OV možný ihned)
Patro: 1./3 (skuteční první patro)
Cena: REZERVOVÁNO

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o velikosti 1+kk ve velmi klidné lokalitě Brno - Líšeň, ul. Popelákova. Byt se nachází v I.patře (skutečné) i přesto má bezbariérový vstup. Bezesporu velkou výhodou je, že byt je družstevní s kompletně splacenou anuitou, tudíž při koupi NEPLATÍTE DAŇ Z NABYTÍ, ale můžete si byt okamžitě převést do osobního vlastnictví. Část ušetřených prostředků pak můžete investovat směrem do rekonstrukce dle vlastních představ s čímž Vám v případě Vašeho zájmu můžeme pomoci. 
Byt má velmi příjemné dispoziční řešení, téměř čtvercový pokoj o ploše 21,6m2 nabízí bezproblémové uspořádání, čtvercová chodba disponuje velkým prostorem pro vytvoření velmi slušného úložného prostoru v podobě vestavěných skříní na míru.
Máte zájem o koupi bytu za účelem uložení finančních prostředků a rádi by jste ho pronajímali? Pronájem lze nabídnout i současným najemníkům, kteří respektují současný stav.
Místo, kde se nachází byt je na pomezí Nové a Staré Líšně, což majitelům generuje blízkost dopravních prostředků - tramvaj č. 8, autobus č. 58 a 78 a v blízké době i trolejbus č. 25,26. Nákupní centrum Albert, lékárna, PNS, květiny, kavárna a mnohé další. Na druhou stranu blíže k lesům a přírodě už to téměř nejde, do 5 minut chůze jste v přilehlých lesích nebo můžete k relaxaci vybrat procházky Mariánským údolím, na Hornek, či na Hády. Možností je spousta.
Další informace Vám rádi poskytneme buď telefonicky na 603836157 nebo na osobní prohlídce bytu.

Parametry

Elektřina 230V
;

Půdorys


Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů