Lokalita: Líšeň
Ulice: Popelákova
Velikost: 1+kk
Vlastnictví: DB (převod do OV možný ihned)
Patro: 1./3 (skuteční první patro)
Cena: REZERVOVÁNO

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o velikosti 1+kk ve velmi klidné lokalitě Brno - Líšeň, ul. Popelákova. Byt se nachází v I.patře (skutečné) i přesto má bezbariérový vstup. Bezesporu velkou výhodou je, že byt je družstevní s kompletně splacenou anuitou, tudíž při koupi NEPLATÍTE DAŇ Z NABYTÍ, ale můžete si byt okamžitě převést do osobního vlastnictví. Část ušetřených prostředků pak můžete investovat směrem do rekonstrukce dle vlastních představ s čímž Vám v případě Vašeho zájmu můžeme pomoci. 
Byt má velmi příjemné dispoziční řešení, téměř čtvercový pokoj o ploše 21,6m2 nabízí bezproblémové uspořádání, čtvercová chodba disponuje velkým prostorem pro vytvoření velmi slušného úložného prostoru v podobě vestavěných skříní na míru.
Máte zájem o koupi bytu za účelem uložení finančních prostředků a rádi by jste ho pronajímali? Pronájem lze nabídnout i současným najemníkům, kteří respektují současný stav.
Místo, kde se nachází byt je na pomezí Nové a Staré Líšně, což majitelům generuje blízkost dopravních prostředků - tramvaj č. 8, autobus č. 58 a 78 a v blízké době i trolejbus č. 25,26. Nákupní centrum Albert, lékárna, PNS, květiny, kavárna a mnohé další. Na druhou stranu blíže k lesům a přírodě už to téměř nejde, do 5 minut chůze jste v přilehlých lesích nebo můžete k relaxaci vybrat procházky Mariánským údolím, na Hornek, či na Hády. Možností je spousta.
Další informace Vám rádi poskytneme buď telefonicky na 603836157 nebo na osobní prohlídce bytu.

Parametry

Elektřina 230V

Půdorys


Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů