Lokalita: Brno - Veveří |
Ulice: Stojanova |
Velikost: 2+1 |
Vlastnictví: OV |
Patro: 6./7 |
Cena: na dotaz |
Na základě výhradního zastoupení nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+1 v atraktivní lokalitě širšího centra Brna, na ulici Stojanova v posledním obytném patře cihlového domu s výtahem. Bonusem může být možnost užívání terasy nad bytem na střeše, která může posloužit k relaxaci či posezení.
Byt je dispozičně prakticky řešený – ze vstupní chodby vedou dveře do kuchyně s jídelnou (11,2 m²), do komory/spíže (0,8 m²), do koupelny (4,4 m²), na toaletu (1m²) a do obývacího pokoje (21 m²), který je následně průchozí do ložnice (15 m²). Všechny obytné místnosti jsou orientované do klidu vnitrobloku.
Hlavní přednosti bytu:
• Výborná poloha v širším centru města
• Orientace do klidného vnitrobloku
• Poslední obytné patro – klid a soukromí
• Terasa nad bytem k relaxaci
Vybavení bytu:
obývací pokoj - sedačka, pohovka, dvě křesla, stolek, skřínka, skříň prosklená
ložnice - manželská postel, vestavěná skříň, dvě šatní skříně
kuchyně - kuchyňská linka, lednička, plynový sporák, stůl, rohová lavice, 2 židle
koupelna - pračka, skřínka
chodba - šatní skříně s nástavci
komora - regálový systém
Dům prošel revitalizací – má novou fasádu se zateplením, plastová okna a nový výtah.
Byt je ideální volbou pro ty, kdo preferují lokalitu s výbornou dostupností centra a přesto hledají klidné bydlení s možností vytvoření vlastního interiéru podle svých představ.
Ráda vám byt představím na osobní prohlídce, stačí si domluvit termín.