Lokalita: Starý Lískovec
Ulice: Dunajská
Velikost: 2+kk
Vlastnictví: OV
Patro: 5./7
Cena: PRODÁNO

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Exkluzivně nabízíme největší typ bytu o velikosti 2+kk se dvěma komorami a zasklenou lodžií. Z bytu umístěného v 5.patře/7. je pěkný výhled nestíněný okolní zástavbou což zajišťuje určitý komfort v podobě zachování soukromí uživatele bytu a zároveň výhled do prostoru na jižní stranu.
Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci, která byla realizovaná v průběhu posledních osmi let. Úpravy spočívaly ve vyzdění jádra včetně obkladů, dlažby a sanity, samostatná zděná toaleta, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (trouba, sklokeramická deska, mikrovlná trouba), zasklená lodžie, kterou lze využít i v chladnějších měsících třeba jako zimní zahradu. V bytě jsou pak krom samozřejmě obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a WC také dvě komory a vestavěná skříň v oblasti předsíně, které pojmou velkou část potřebných věcí uživatele. 
Plochy:
obývací pokoj 17,5 + kuchyňský kout 4,2 m2
ložnice 10m2
2x komora cca 2m2
předsíň 3,5 m2
koupelna 2,8m2
WC 1 m2
lodžie 5,2 m2 
K bytu pak náleží i sklepní kóje.
Náklady na bydlení jsou 3.500,-/os. + inkaso (elektřina, TV, internet).
Byt je volný a je možné ho předat k okamžitému nastěhování.
I dům jako takový prošel rekonstrukcí, ve všech bytech jsou nová plastová okna, vyměněné stupačky, dům je zateplený, byl instalován nový výtah a rekonstrukcí prošly i vstupní dveře do budovy.
Blízké okolí je příjemné i svou vysokou občanskou vybaveností a snadnou dostupností do centra města.
Upozorňujeme, že od 1. 11. 2016 vstoupil v účinnost Zákon č. 254/2016 Sb, kterým se mění zákonné opatření Senátu č. 340/2013 Sb., o dani z nabytí nemovitých věcí a od tohoto okamžiku je k povinnosti uhradit daň ve výši 4% z kupní ceny povinnen kupující. Uvedená cena je bez této daně.

Parametry

Stav objektu Dobrý
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Vytápění Ústřední dálkové
Voda Dálkový vodovod
Patro 5.
Počet pater 7
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů