Lokalita: Troubsko Veselka
Ulice:
Velikost: 3+kk K
Vlastnictví: OV
Patro: 3/3
Cena: 4.883.700,- / + provize POUZE 1,5%

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Na základě výhradního zastoupení nabízíme k prodeji novostavbu moderní bytové jednotky o velikosti 3+kk  s velmi pěknou a prostornou terasou. Součástí bytu je krom hlavního obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a dalšího pokoje se šatnou, taktéž technická komora, ve které lze umístit pračku, sušičku a další potřebné spotřebiče či věci, koupelen s vanou či sprchovým koutem a samostatná toaleta s umývátkem. V kupní ceně je taktéž zděná sklepní kóje a pakovací místo.

Rezidence Troubsko je již realizovaná výstavba, který přináší citlivé propojení bydlení jak ve dvou nízkopodlažních bytových domech, kde je obsaženo bydlení od mladé přes rodinnou až po zralou generaci od 2+kk až po 3+kk, tak rodinných domech, které tvoří zástavbu deseti stejných objektů. 

Bezesporu velkou pro klientskou výhodou je v současné době ještě možnost být spolutvůrcem a designérem svého budoucího domova a to nejen ve výběru podlahových krytin a interiérových dveří, ale i koupelny či dalších možných úprav od předokenních žaluzií až po výmalbu dle svého barevného cítění. Možnost dokoupení dalšího parkovacího místa. Snažíme se Vám jít naproti, abychom za Vaší pomoci, mohli realizovat Vaše bydlení na míru.

Dispozice bytové jednotky:

obývací pokoj s kuchyní 17,90m2

pokoj 14,05m2

pokoj 13,21 m2

šatna 3,24 m2

technická místnost 1,99 m2

koupelna 4,56m2

toaleta 2,36 m2

technická místnost 1,84 m2

zádveří 9,12m2

Celková plocha bytové jednotky: 66,43 m2 

+ terasa 15,43 m2

+ zděná sklepní kóje 4,29m2

Celý projekt byl navržen s maximálním respektem k okolnímu prostředí a při jeho tvorbě bylo dbáno nejen na praktičnost a estetičnost, ale také na minimalizaci budoucích nákladů za pomocí užití kvalitních materiálů a moderních technologií.

Lokalita moravské metropole Troubsko má svým umístěním hned několikero kladů, které zajisté ocení všichni noví obyvatelé. Pro všechny je nespornou výhodou fakt, kdy po necelých 6 minutách jízdy již budete protínat hranice města Brna. Téměř stejná časová vzdálenost Vás bude dělit od odpočinkových míst zvoucím k procházkám okolními lesy, k návštěvám dančí a kančí obory a vzápětí jedna z nejkrásnějších lokalit pro relaxaci, kterou bezesporu je Brněnská přehrada a její okolí. Zastávka autobusu se nachází do 5 minut chůze.

Máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 603836157, rádi s Vámi odladíme veškeré dotazy či Vás daným místem provedeme.


Parametry

Stav objektu Ve výstavbě
Elektřina 230V
Energetická náročnost budovy B - Velmi úsporná
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Vytápění Ústřední plynové
Voda Dálkový vodovod
Patro 3NP
Počet pater 3

Půdorys


Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů