Lokalita: Brno - Židenice
Ulice: Porhajmova
Velikost: 2+kk
Vlastnictví: OV
Patro: 3
Cena: 14.000,- + 2000,-inkaso /do 2 osob

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Nabízíme k pronájmu nadstandardní bytovou jednotku v novostavbě menšího bytového domu, který poskytuje svým nájemníkům nejen dostatek soukromí, ale i klidné bydlení v nadstandardních bytech, kde se snoubí estetické cítění s velmi kvalitním moderním provedením. Kromě bytové jednotky jako takové bude mít její uživatel možnost využívat klidného posezení na přilehlém prostoru terasy a nebo relaxačního posezení v zahradě. Byt je situován ve 3 nadzemním podlaží, které je zároveň i poslední. 

Celá bytová jednotka jek svojí dispozicí tak vnitřním designem byla vytvořena dle architektonického návrhu odpovídajícímu dnešním moderním požadavkům na bydlení. Celková plocha činí 44,12m2

Přes vstupní halu (2,01m2) projdeme do prostoru kuchyně (15 m2), která je vybavena moderní kuchyňskou linkou o délce 4m, osazena moderními spotřebiči - varnou deskou, odsavačem, troubou , velkou lednicí, myčkou nádobí, velkým čtvercovým dřezem pod nímž je umístěn porter na třídění odpadu. kuchyně je dále vybavena jídelním stolem se dvěma židlemi. Hlavní pokoj (22,7 m2) je k prostoru připojen moderní prosklenou stěnou osazenou skleněnými dveřmi čímž celá plocha bytu ještě získal na vzdušnosti. Zastínění pak poskytují moderní zatemňovací závěsy a naopak osvětlení je řešeno designovými svítidly. Koupelna (3 m2) kromě běžné sanity a vany je osazena protiskluzovou dlažbou, nastavitelným podlahovým vytápěním, topným žebříkem a novou pračku. Toaleta (1,38m2) je samostatná. Podlahy v celém bytě jsou ze zátěžového materiálu TARKETT Style Elle jsou lemovány lištami z olejového dubu. Na terase je možno ponechat posezení. Přilehlá zelená střecha zútulňuje prostředí zvoucí k vychutnání třeba dobré kávy.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí 1 a 2 nadzemního podlaží a novou výstavbou 3 nadzemního podlaží. Celý je tedy řešen dle nejmodernějších požadavků. Kompletně celá nová otopná sestava je řešena úsporným moderním plynovým kondenzačním kotlem De Dietrich včetně přípravy na TÚV, což nájemníkům šetří náklady na bydlení. Všechna media jsou měřená. Otopná tělesa designová hladká. Ke každému bytu je k dispozici sklepní kóje v 1PP. Vstup i veškeré společné prostory jsou osvětleny designovými tělesy a pohybovými čidly. 

V ceně pronájmu je internetové připojení.

Parkování před domem v ulici.

Dopravní dostupnosti vynikající. Dosažení centra Brna autem Vám nezabere více jak 5 minut. Zastávka tramvaje je ve vzdálenosti 40m, dostupnost do centra 15 min. V blízkosti do 1min pěší chůze se nachází i obchod, kavárna, lékárna, květinářství a další služby.

k dispozici IHNED.

Další podrobné informace Vám rádi poskytneme telefonicky či na osobní prohlídce po domluvě na č. 603836157.

Parametry

Elektřina 230V

Půdorys

Vybavení bytu

dohodou

Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů