Podnájem 3+1 + šatna + 2 lodžie

klidné prostředí obklopené přírodou

s velmi dobrou dostupností

Lokalita: Brno
Ulice: Preslova
Velikost: 3+1
Vlastnictví: OV
Patro: 2 NP/4
Cena: 18.900,- plus energie a služby / 6100,-(3os).

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Na základě výhradního zastoupení jsem pro Vás připravili nabídku tří pokojivého bytu ve velmi pěkném, klidném prostředí s výhledy do přírody. Je umístěn ve 2NP což v praxi znamená pouze jedno schodiště od hlavního vstup, nejedná se o zvýšené přízemí neb pod bytem je ještě jeden, tudíž není ochlazován zespodu. 

Předností mohou býti zajisté samostatné vstupy do všech pokojů i kuchyně včetně spíže, což nabízí nerušené bydlení všem členům domácnosti. Součástí bytu je i úklidová komora, koupelna s vanou se samostatným vstupem a stejně tak toaleta. Ohřev vody je řešen vlastním boilerem.

Prostor obývacího pokoj a druhý vedlejší pokoje je “rozšířen” o prostorné lodžie po celé šíři bytu.

Byt je kompletně vybavený od nábytku až po příbory. Součástí vybavení jsou i spotřebiče jako lednička, mikrovlnka, konvice, kávovar, mixér, pračka, vysavač, televize, rádio. Obývací pokoj je vybaven sedačkou, 2 křesly, stůl a židle, nižší skříně. Vedlejší pokoj - ložnice s lodžií, vybavení 2 postele, skříň, skříňky nízké + prosklené. Další pokoj postel, dvě nízké skříně, jedna šatní. V prostoru chodby jsou vestavěné šatní skříně plus botník s věšákovou stěnou.

Byt je volný, připravený k okamžitému nastěhování.

Vratná kauce 1 měsíční nájem včetně inkasa.

Celková plocha bytu 72,70 m2 - obývací pokoj 22m2, pokoj 16m2, pokoj 9,50m2, kuchyně 6,30m2, spíž 1m2, šatna 2,40m2, předsíň 10m2, koupelna 2,40m2, WC 1,40m2, lodžie 12 m2.

Umístění lokality je na pomezí Masarykovi čtvrti a Pisárek. Okolí bytových domů je zasazeno mimo úroveň hlavní silnice, tudíž nabízí klidné bydlení a přitom velmi dobrou dopravní dostupnost. Přítomnost vzrostlých stromů a přírody už je pouze vítaným bonusem. Blízkost Ekonomicko správní fakulty Masarykovi univerzity může být pro některé výhodou.

V případě zájmu o prohlídky jsme pro Vás k dispozici.

Parametry

Elektřina 230V
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů