Lokalita: Brno/Juliánov
Ulice: Škroupova
Velikost: 5+kk
Vlastnictví: osobní
Patro: 4.
Cena: POZASTAVENO

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Na základě exkluzivní smlouvy s majitelem Vám touto cestou nabízíme k prodeji tento zajímavý nadstandardní byt v osobním vlastnictví o celkové výměře 184 m2, v pěkné lokalitě s výbornou dostupností  do centra, v klidném třípodlažním cihlovém domě s předzahrádkou, kterou lze k bytu využívat.

Bytová jednotka je rozložena ve dvou podlažích 1+kk a o patro výše 4+kk v současnosti se společným vstupem, který ale lze vyřešit tak, aby měly obě bytové jednotky samostatný vstup, větší bytová jednotka dokonce v podstatě bezbariérový. Na prezentovaném půdorysu je již tato možnost i zakreslena.

Lze zvážit i možnost využití spodního bytu jako sídlo firmy, menší ordinace, kadeřnického či kosmetického salonu, případně jiného využití k podnikatelským záměrům a aktivitám.

Pokud by “člověk” nevyužil celou plochu tohoto nadstandartního bytu v obou případech nabízí možnost větší byt užívat a menší byt nebo prostor pro podnikání pronajímat, čímž by se mohly zmenšit případné náklady na hypotéku.

Byt, jako takový je velmi pěkný, vzdušný, po kompletní rekonstrukci, nová kuchyňská linka, nová koupelna, podlahy i schodiště taktéž po rekonstrukci, plastová okna a další úpravy, šatna, spíž …

Vlastní kotel.

Potěšující informací jsou i velmi nízké náklady na bydlení.

Jakékoli další doplňující údaje Vám mile rádi zodpovíme či Vás vezmeme přímo na prohlídku tohoto neobvyklého a zajímavého bytu.

Upozorňujeme, že od 1. 11. 2016 vstoupil v účinnost Zákon č. 254/2016 Sb, kterým se mění zákonné opatření Senátu č. 340/2013 Sb., o dani z nabytí nemovitých věcí.

Parametry

Elektřina 230V
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů