Lokalita: Brno
Ulice: Vondrákova
Velikost: 1+1
Vlastnictví: OV
Patro: přízemí/4
Cena: 9.500,- Kč + 2500,- služby

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Exkluzivně jsem pro Vás připravila nabídku bytu v Brně - Bystrci I. o velikosti 1+1 k pronájmu.

Hned na začátek bych si dovolila zmínit dvě velké výhody. 

Ad 1) ulice Vondrákova je neprůjezdná a jako jedna z mála míst má dostatečné množství parkovacích možností, takže je jedno, kdy jezdíte z práce domů, vždy zaparkujete v blízkosti bytu.

Ad 2) bytové domy ve spodní části ulice Vondrákova (navazující na rodinné domy ve „staré“ Bystrci u kostela) jsou zasazené do přírody, zeleně a vzrostlých stromů, což ještě více umocňuje opravdu klidné místo k životu s možností odpočinku při procházkách v přilehlém parku.

Samotný byt se nachází ve zvýšeném přízemí a má rozlohu 36 m2. Do pokoje o rozloze 16 m2 můžete vstoupit hned dvěma vstupy buď z předsíně, nebo z kuchyně a dále z pokoje můžete vyjít na prostorný nový balkón. Kuchyně má 9 m2, je po rekonstrukci, při které mimo jiné vznikl i prostor pro pračku v kuchyňské lince. Součástí vybavení kuchyně je lednička. Na dalších spotřebičích či vybavení bytu se lze dohodnout dle požadavků budoucích nájemníků. Koupelna je standardní, se sprchovým koutem a toaletou odsazenou polopříčkou. 

K bytu lze využít zděnou sklepní kóji s kovovými dveřmi. V domě je prostor, který je využíván jako kočárkárna.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí od zateplení, přes novou fasádu, novou střechu, výměnu všech balkonů až po plastová okna ve všech bytech a vstupní dveře do budovy.

Byt je volný, ihned k dispozici.

Dostupnost MHD do 100m (zastávka nám. 28. dubna). 

Vedle této zastávky je moderně zrekonstruované obchodní centrum Javor, kde se nachází nejen supermarket Albert, ale i lékárna, drogerie Teta, ZOO potřeby, vinárna, květinářství, restaurace, banka, KFC a další služby.

Celá lokalita Brno - Bystrc je obklopena relaxačními, rekreačními a klidovými zónami, od Brněnské přehrady, přes veškeré okolní lesy, Zoologickou zahradu až po Údolí oddechu (vše dostupné pěšky cca za 15 min). 

V případě zájmu volejte 603836157 ráda Vám byt ukáži na osobní prohlídce.

Parametry

Elektřina 230V
;

Půdorys

Vybavení bytu

nová kuchyňská linka

další vybavení lze dodat dle osobní domluvy

Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů