Lokalita: Brno
Ulice: Vondrákova
Velikost: 1+1
Vlastnictví: OV
Patro: přízemí/4
Cena: 9.500,- Kč + 2500,- služby

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Exkluzivně jsem pro Vás připravila nabídku bytu v Brně - Bystrci I. o velikosti 1+1 k pronájmu.

Hned na začátek bych si dovolila zmínit dvě velké výhody. 

Ad 1) ulice Vondrákova je neprůjezdná a jako jedna z mála míst má dostatečné množství parkovacích možností, takže je jedno, kdy jezdíte z práce domů, vždy zaparkujete v blízkosti bytu.

Ad 2) bytové domy ve spodní části ulice Vondrákova (navazující na rodinné domy ve „staré“ Bystrci u kostela) jsou zasazené do přírody, zeleně a vzrostlých stromů, což ještě více umocňuje opravdu klidné místo k životu s možností odpočinku při procházkách v přilehlém parku.

Samotný byt se nachází ve zvýšeném přízemí a má rozlohu 36 m2. Do pokoje o rozloze 16 m2 můžete vstoupit hned dvěma vstupy buď z předsíně, nebo z kuchyně a dále z pokoje můžete vyjít na prostorný nový balkón. Kuchyně má 9 m2, je po rekonstrukci, při které mimo jiné vznikl i prostor pro pračku v kuchyňské lince. Součástí vybavení kuchyně je lednička. Na dalších spotřebičích či vybavení bytu se lze dohodnout dle požadavků budoucích nájemníků. Koupelna je standardní, se sprchovým koutem a toaletou odsazenou polopříčkou. 

K bytu lze využít zděnou sklepní kóji s kovovými dveřmi. V domě je prostor, který je využíván jako kočárkárna.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí od zateplení, přes novou fasádu, novou střechu, výměnu všech balkonů až po plastová okna ve všech bytech a vstupní dveře do budovy.

Byt je volný, ihned k dispozici.

Dostupnost MHD do 100m (zastávka nám. 28. dubna). 

Vedle této zastávky je moderně zrekonstruované obchodní centrum Javor, kde se nachází nejen supermarket Albert, ale i lékárna, drogerie Teta, ZOO potřeby, vinárna, květinářství, restaurace, banka, KFC a další služby.

Celá lokalita Brno - Bystrc je obklopena relaxačními, rekreačními a klidovými zónami, od Brněnské přehrady, přes veškeré okolní lesy, Zoologickou zahradu až po Údolí oddechu (vše dostupné pěšky cca za 15 min). 

V případě zájmu volejte 603836157 ráda Vám byt ukáži na osobní prohlídce.

Parametry

Elektřina 230V

Půdorys

Vybavení bytu

nová kuchyňská linka

další vybavení lze dodat dle osobní domluvy

Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů