Lokalita: Vinohrady
Ulice: Bzenecká
Velikost: 2+kk
Vlastnictví: OV
Patro: I.
Cena: 13.300,- / 4500,- služby (na 2 osoby)

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+kk - celková plocha 44m2, ve II.NP, v bytovém domě se dvěma výtahy v městské části Brno - Vinohrady, ul. Bzenecká.  Byt je velmi šikovně dispozičně řešený, půdorysné rozložení nabízí pohodlné propojení kuchyně s obývacím pokojem a v druhé místnosti ložnici s nadstandardním prostorem pro šatnu nebo třeba pracovní kout. Bytové jádro je zděné v němž se nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a samostatná toaleta. Všechny místnosti tak mají samostatné vstupy z centrální předsíně, která navíc disponuje dostatkem úložných prostor v podobě vestavěných skříní. 
Vybavení: 
Novější kuchyňská linka, jejíž součástí je sporák, lednička, pračka, mikrovlnná trouba, potravinová skříň, jídelní stůl, židle a sedačka.
Ložnice je zařízená manželskou postelí z masivu, skříní a komodou.
Pro danou lokalitu je více než příznačná centralizovanost téměř veškerých obchodů a služeb v okolí Pálavského náměstí, kde najdete od květinářství, opravnu obuvi, Albert, drogerii, obuv, lékaře, lékárny, banky i bankomaty až po papírnictví a galanterii, restaurace i rychlé občerstvení atd. Vše tzv. po ruce :-)
Dopravní dostupnost zajišťují trolejbusy č. 25 a 26.
Byt připraven k nastěhování.
Rádi Vám jej představíme na osobní prohlídce po telefonické domluvě.

Parametry

Elektřina 230V
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů