Lokalita: Bošovice
Ulice:
Velikost: 3+kk
Celková plocha: 171 m2
Zahrada/garáž: ANO/NE
Cena: 7.741.650,- včetně provize

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Kompletně dokončená novostavba rodinného domu se zahrádkou v klidném prostředí kam se můžete ihned nastěhovat - to není SEN, ale REALita, kterou Vám rádi představíme na osobní prohlídce.​​​​​​​

Na základě výhradního zastoupení jsme pro Vás připravili nabídku rodinného domu o velikost 3+kk se zahrádkou a dvěma parkovacími místy. Jedná se o kompletně dokončenou novostavbu připravenou k okamžitému nastěhování. 

Dům byl postaven s velkou precizností a je vybaven různými nadstandardy od krásných velkých prosklených posuvných dveří – HS PORTAL hliník, díky kterým máte nejen výhled do zahrádky, ale i dostatek světla v prostoru obývacího pokoje, přes vstupní BEZPEČNOSTNÍ HLINÍKOVÉ dveře,  plastová okna s trojskly, eletricky ovládané PŘEDOKENNÍ ŽALUZIE ve všech oknech i dveřích, interierové obložkové dveře s povrchovou úpravou CPL PREMIUM v barevném dekoru DUB SUKATÝ, podlahové vytápění včetně VYTÁPĚNÉHO MRAMOROVÉHO schodiště, designové ocelové zábradlí, velkoformátové dlažby a obklady ve vysokém lesku a kvalitní sanita JIKA v koupelnách, v obytných místnostech vinylová podlaha, přenosný termostat, rozvod datového kabelu ve všech obytných místnostech, příprava na zabezpečovací zařízení stejně jako příprava na klimatizaci, až po detaily jako jsou svítidla nejen v domě, ale i v zádveří a na terase, kde se myslelo i na elektro zásuvku a vodu. Pro ukládání věcí mimo dům jistě přijde vhod nejen uzamykatelný box před domem včetně osvětlení a elektřiny, ale i prostor za zahrádkou, který lze využít dle Vašeho uvážení buď jako kryté posezení nebo velký úložný prostor, který lze na přání i nechat osadit vraty.

K technickým údajům bychom ještě uvedli, že použitý stavební materiál byl porotherm, kontaktní zateplovací systém EPS 20cm, střešní krytinu pak tvoří betonová pálená taška a střešní fólie. Vnitřní úprava stěn je sádrovou omítkou, výmalba bílá. Dům je vytápěn plynovým kombinovaným kotlem zn.  BRÖTJE​​​​​​​. A samozřejmě kompletně napojen na veškeré inženýrské sítě.

Plocha pozemku 121 m²,  zastavěná plocha 112 m², užitná plocha 172,17 m²,

Plochy místností přízemí: 

zádveří 3,50 

chodba 3,01 

WC 1,84 

kuchyně 11,01 

obývací pokoj 26,72 m²

terasa 6,78 m²


Plochy místností patro: 

pokoj 11,21 

ložnice 16,96 

koupelna 6,10 

chodba 11,23 


Lokalita - obec Bošovice leží v blízkosti Ždánického lesa. Má plnou občanskou vybavenost MŠ, ZŠ, pošta, kostel, knihovna, sběrný dvůr, služby nejen pro dámy, obchody i pohostinství. Dopravní dostupnost do Brna 30min. autem, IDSJMK - autobus 610 a nebo lze využít vlakového spojení z obce Újezd u Brna směr hlavní nádraží (39min).

Další informace Vám rádi poskytneme při prohlídce, kterou si můžete domluvit na tel.:  603836157.

Parametry

Elektřina 230V
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů