Lokalita: Brno - Židenice
Ulice: Myslbekova
Velikost: 4+1
Celková plocha: 193 m2
Zahrada/garáž: ANO
Cena: 7.953.750,- Kč včetně provize

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Na základě výhradního zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné bezproblémové ulici v lokalitě Brno - Židenice se zahradou i parkovacím místem před domem.

V současné době se jedná o obyvatelný rodinný dům, kdy původní část byla vystavěna kolem roku 1926. V období následně od roku 1965 - 1987 byly vybudovány další části domu a dílčí úpravy. V osmdesátých letech pak došlo k dalším úpravám zejména interiérovým (1985 nové obklady a dlažby v koupelně, nová karma, nové interiérové dveře, v r.1987 nový plynový kotel a ve stejném roce byla zbudována částečná půdní vestavba. V roce 2012 byla měněna plastová okna s  trojsklem).  Dnes již dům jako takový ač obyvatelný k modernímu způsobu životu potřebuje buď opravy interiérů nebo svou dispozicí a šíří 9,7 m nabízí budoucím majitelům dostatečný prostor pro realizaci rekonstrukce obytných prostor dle svých představ nebo změnu dispozic a rozšíření o nástavbu, kde bude moci plnohodnotně realizovat své představy a sny o bydlení a budoucím domově.

Současné dispoziční řešení: vstupní chodba vedená při jedné straně domu po délce obytných místnosti až do haly odkud je přístup do kuchyně, na dvůr, na toaletu, do spíže a do obývacího pokoje z nějž vstupujeme do ložnice nebo do dětského pokoje. Tyto pokoje jsou taktéž průchozí, ale nemusí být. Obývací pokoj je orientován do dvora stejně jako kuchyně a koupelna, pokoje pak do ulice. Zároveň z haly vedou schody do prvního nadzemního podlaží, kde se nachází jeden obytný pokoj se střešním oknem, půda jako úložný prostor a skrz druhou část půdy lze vstoupit na horní terasu, kterou tvoří střechu kuchyně a koupelny. Dům je částečně podsklepen dvěma klenutými sklípky, jeden z nich je využit jako technická místnost pro umístění kotle, druhý spíše pro uskladnění.

Za domem se nachází rovinatá zahrada rozdělená na zatravněnou část a užitnou část. Studna je bonusem, při kterém nebude rodinný rozpočet zatěžovat zavlažování zahrady. Příjemné posezení lze pak umístit na dvorek, který nabízí svým uživatelům soukromí. 

Lokalita Brno-Židenice je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou. K nejbližšímu dopravnímu spojení se dostaneme do 10 minut pěší chůze a to buď k dopravnímu uzlu Stará Osada, kde se nachází autobusové spojení číslo 44, 55,58, 64, x45, 75, 78, 84, 201 a E75 a tramvajové spojení 2,3 nebo následná zastávka tramvaje 2 a 3 Kuldova. Za zmínku jistě stojí i možnost využití vlakového spojení, které je dostupné do 15 minut chůze od domu. V blízkosti Staré Osady je pak větší nákupní centrum, kde můžeme koupit od potravin až po léky. V okolí můžeme zavítat i do kavárny nebo o kus dál na Staré Osadě se nachází i fotbalové hřiště a tenisové kurty. Avšak tyto všechny aktivity či ruch z dopravních cest jsou od domu dostatečně vzdáleny na to, aby si zachoval svůj klid. Dostupnost mateřské i základních školy je taktéž příznivá.

Energetický štítek je v současné době v přípravě, proto dočasně uvádíme energetickou třídu G.

Rádi Vás domem osobně provedeme a s dalšími možnostmi seznámíme na osobní schůzce, kterou lze dohodnout na telefonu 603836157.

​​​​​​​


Parametry

Stav objektu Před rekonstrukcí
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Vytápění Ústřední plynové
Voda Dálkový vodovod
Počet pater 2
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů