Lokalita: Brno - Bohunice
Ulice: Havelkova
Velikost: 5+1
Celková plocha: 226 m2
Zahrada/garáž: ano 140m²/ne
Cena: 8.484.000,- Kč včetně provize a veškerých poplatků

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Na základě výhradního zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům po částečné rekonstrukci o velikosti 5+1 s dalšími doplňkovými místnostmi, rozsáhlými sklepními prostory, se dvorkem a zahradou s možností příjemného posezení v soukromí i možném vyžití dětí v bezpečí vlastních prostor. Dílna na zahradě umožňuje vyžití pro domácího kutila, ale i skýtá možnosti uskladnění například kol či dalších užitečných věcí.

Dispoziční řešení:  Zastavěná plocha 81m², užitná plocha 139m²,  zahrada se dvorem 140m²

Suterén:  Samostatnou část pak tvoří sklepní prostory rozléhající se pod více jak polovinou domu.

V přízemí se nachází vstupní hala se schodištěm 10,7m², kuchyně 13,4m² s jídelnou 6,15m², které již prošly rekonstrukcí, kuchyňská linka poskytující dostatek prostoru nejen pro vaření, ale i uskladnění potravin či drobných spotřebičů, v barvě lesklá bílá v kombinaci s šedou a imitací kamene působí moderně a je osazena kvalitními spotřebiči Gorenje. Obývací pokoj 18m² a vedlejší prostor - pokoj 17,55m², který je v současné době využíván jako pracovna, zatím na renovaci čekají, čímž se, ale vybízí možnost různorodého využití dle rozhodnutí budoucích majitelů.  Úložné prostory pak nabízí komora 1m² v podschodišťovém prostoru. Koupelna  4,2m² v přízemí je ve fázi přípravy což opětně skýtá možnost vybrat si zejména obklady, dlažbu a sanitární techniku dle vkusu budoucích majitelů. Technická místnost 4,34m², kde je umístěn kombinovaný kotel Baxi a zároveň je i prostorem pro pračku a sušičku což je zajisté příjemným bonusem.  Dílnu 4,4m² předpokládám ocení zejména mužská populace nebo je její prostor možno využít ke skladování od jízdních kol, přes pneumatiky až po vše potřebné a užitečné k životu a venkovnímu vyžití.

V patře proběhla kompletní rekonstrukce respektive patro bylo nově vystavěno a nacházejí se zde ložnice 12,3m², 2 dětské pokoje 13,7m² a 15,9m², šatna 4,5m² se samostatným vstupem z centrální chodby 9,7m², která tak nabízí samostatný vstup do každého pokoje. Koupelna 5,2m² je řešená v moderním stylu  se sprchovým koutem a oknem, které ji pěkně prosvětluje a v neposlední řadě umožňuje kvalitní větrání. Posledním prostorem je pak samostatná toaleta.

Lokalita:

Výhodná pozice umístění rodinného domu zejména z hlediska dopravní dostupnosti, ale i dostupnosti služeb a obchodů. Dětské hřiště, škola, školka, menší obchůdek, restaurace a to vše v dochází vzdálenosti do 5-10 minut chůze mohou zpříjemňovat život.

Doprava: zastávka tramvaj 6,7,8, autobusu E50, N 91.

Další informace Vám rádi poskytneme či představíme celou nemovitost na osobní prohlídce, kterou si lze domluvit telefonicky na č. 603836157.


Parametry

Stav objektu Dobrý
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Vytápění Ústřední plynové
Voda Dálkový vodovod
Patro 2.
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů