Lokalita: Hodějice
Ulice:
Velikost: 5+1
Celková plocha: 289 m2
Zahrada/garáž: zahrada i garáž
Cena: REZERVOVÁNO

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Hledáte dům v dostupnosti Brna a zároveň oázu klidu, kterou si užijete po návratu domů. To vše a mnohem víc nabízí prostorný rodinný dům v obci Hodějice.

O úložné prostory rozhodně nebudete mít nouzi. Celé suterénní patro nabízí od nadstandardně prostorné garáže 24,48 m2, přes kotelnu 13m2, prádelnu 10,2m2 až po sklep 6,68m2. Vnitřním schodištěm lze vstoupit do 1NP.

Při příjezdu domů už vás vítá krásná předzahrádka přes kterou po venkovním schodišti vstoupíme do domu hlavními dveřmi. Zádveří (8,20m2) = vstupní hala nejen s prostorem pro odkládání svrchních částí oděvu, ale i prostorem pro vestavěné skříně.   Hlavní prostory života každé rodiny začínají v kuchyni 12,99m2, která díky svém téměř čtvercovému půdorysu nabízí dostatek místa nejen pro vaření, ale i stolování větší rodiny. Klidovou zónu odpočinku pak poskytne přilehlý  obývací pokoj 26,70 m2 se vstupem na dvůr, kde si můžeme užít nejen na venkovní posezení s rodinou a přáteli, ale i chvíle odpočinku s uklidňujícím výhledem do krásné zahrady o výměře 193 m2 orientované na jižní stranu. Dále se v 1NP nachází prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem 5,15m2 a samostatná toaleta 0,99m2. Druhý možný vstup do dvora je z chodby.

Druhé nadzemní podlaží pak přináší každému členu rodiny dostatek osobního prostoru v samostatných pokojích či ložnicích: pokoj 1.- 20,92m2, pokoj 2.- 20,47 m2, pokoj 3. - 10,77 m2, pokoj 4.- 5,31m2 a toaleta 1,54m2.

Pokud by vám i přesto chyběl prostor, tak velká využitelná půda pod sedlovou střechou domu snad uspokojí všechny potřeby ať už prostoru úložného nebo po úpravě obytného.

Dům je postaven v době,  kdy byla jedna z největších preferencí v bydlení dostatek prostoru a to v devadesátých letech.  Vše bylo udržováno s maximální péčí a průběžně renovováno dle dostupných možností a technologií od plastových oken, přes nový kotel, oběhové čerpadlo, boiler až po napojení na veškeré IS. Z čelní strany je dům zateplen.

Život v obci je bohatý jak na sportovní akce tak i kulturní dění. Lze využít i místního koupaliště, rybníka, cyklostezky, chuť na sladké zažene v místní cukrárně a mnohé další.

Dostupnost hranice Brna autem je 17 minut a i díky možnému využití napojení na dálnici projedete rychle i na vzdálenější části Brna.

IDS nabízí velmi dobou dostupnost do Brno.

Máte-li zájem vidět tuhle nemovitost jsme Vám k dispozici na telefonu pro možné doplnění informací a zároveň dohodnutí vhodného termín prohlídky, tel: 603836157.

Parametry

Stav objektu Dobrý
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Vytápění Ústřední plynové
Voda Dálkový vodovod

Půdorys


Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů