Lokalita: Brno - Medlánky
Ulice: Kytnerova
Velikost: 5+kk
Celková plocha: 317 m2
Zahrada/garáž: ANO 191 m²,/NE
Cena: 15.544.500,- Kč včetně provize

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Na základě výhradního zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji nemovitost – rodinný dům 5+kk (+ 3x šatna/komora, dvě koupelny, 3x WC), který je svojí dispozicí připraven poskytnou novým majitelům příjemné bydlení v nejdůležitějších částech orientované do klidu zahrady nebo spojení bydlení s podnikáním.

ROZLOŽENÍ:

V současné době je dům využíván plně k rodinnému bydlení, kde v přízemí krom vstupní haly, je koupelna s vanou a toaletou, komora a hlavním  dominantním prostorem je obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou orientovaný do klidu zahrady. 

V přízemí se dále nachází ještě jeden pokoj, pracovna a další koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Právě tyto prostory nabízí možnost variabilního využití buď tedy rozšíření vlastního bydlení nebo zřízením prostoru pro prodnikání od služeb, přes obchodní prostor až po kancelářeské využití či drobnou úpravou mohou v domě  vzniknout bytové jednotky dvě - 4+kk a 1+kk, kterou lze využít ať už k pronájmu nebo k dvougeneračnímu bydlení při zachování soukromí i zázemí každého prostoru. 

V patře se pak nachází ložnice i s prostorem pro vestavěnou skříň, která je taktéž orientovaná do zahrady a dva dětské pokoje na protilehlé straně. Šatna a další toaleta na patře je pak pro rodinu vítaným bonusem. Ložnice a jeden pokoj jsou osazeny klimatizačními jednotkami Coolexpert SMART Wi-Fi Splitová klimatizace ACH-12BI2.

Dům je kompletně napojen na všechny sítě.

ROZMĚRY:

Celková plocha: 317 m², Zastavěná plocha a nádvoří 260  , ZP přízemí 85,28 m², dvůr 40,76 m², zahrada 191 

PŘÍZEMÍ - 66,15

obývací pokoj s kuchyní 23,17 m², schodiště, koupelna s vanou a toaletou 5,67 m², zádveří + chodby 10,21 m², 

pokoj 12,5 m², pracovna 4,60 m², koupelna se sprchovým koutem a WC 4,06 m², komora 1,05 m2

PODKROVÍ - 62,52 

ložnice 15,09 m², pokoj 18,9 m², pokoj 17,8 m², komora 1,7, WC s umývátkem 1,08 m², chodba 3 m², schodiště

VENKOVNÍ PROSTORY:

Útulné bydlení je jedním z hlavních atributů pro spokojený domov a když k tomu přidáme zahradu jejíž součástí je příjemné venkovní přistřešené posezení, které uspokojí nejen milovníky grilování s kouzlem venkovního stolování, ale i všechny, kteří si třeba chtějí jen v klidu vychutnat dobrou kávu tak plníme sny. Dále pak nejen dětské oči rozzáří venkovní bazén či „zahradní hřiště a pískoviště“ a i přilehlý dvůr může poskytnout prostor pro aktivitu dětí i dospělých a to vše v absolutním soukromí bez zraků sousedů a bezpečí vlastního prostoru.

ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOVY A JEJÍ NÁKLADY:

I přes zařazení dle energetického štítku do skupiny D jsou měsíční náklady přívětivé v přepočtu na čtyřčlennou rodinu zálohy na energie vychází - elektřina, plyn a voda 6210,-

LOKALITA:

Brno – Medlánky je jednou z nejžádanějších lokalit Brna vůbec nejen pro svoji blízkost k přírodě skýtající možnost nádherných procházek, bosonohou stezku či cyklovyjížďky po blízkém i širším okolí od Medláneckého rybníka až po přírodní park v sousedství, ale zároveň nabízí místním široké spektrum poskytovaných služeb a obchodů dále pak za zmínku jistě stojí kavárna, knihovna, restaurace, zámek se zámeckým parkem a hřištěm a další. V lokalitě je  dbáno na kulturně společenský život, kde minimálně stojí za zmínku každoroční Medlánecká hodová zábava či jiné kulturní akce, kterým poskytuje zázemí centrum Sýpka. Dostupnost několika dětských hřišť a sportovišť, pumptrack, v zimní období třeba i bruslení na již zmíněném Medlánekcém rybníku je zajisté bonusem zejména pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí je dostupnost školy i školky v blízkém okolí. Dopravní spojení v nejbližším okolí zajišťuje autobus číslo 65, 71, 41, N90 a do centra pak nejrychleji tramvají č.1.​​​​​​​

Teď už se stačí jen přesvědčit na osobní prohlídce o vhodnosti této nabídky právě pro Vás a zavolat nám na tel.: 603836157 a my Vám rádi nabídneme vyhovují termín prohlídky.


Parametry

Stav objektu Dobrý
Elektřina 230V
Energetická náročnost budovy D - Méně úsporná
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Vytápění Ústřední plynové
Voda Dálkový vodovod
Počet pater 2
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů