INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST do rekreačního objektu téměř na samotě
v chráněné krajinné oblasti Jeseníků
s celoročním sportovním i relaxačním vyžitím
Lokalita: Nová Ves
Ulice: Nová Ves - Dolní Moravice u Rýmařova, okres Bruntál
Velikost: 13 a více pokojů, společenská místnost, kuchyně, sklepy, půda a další možnosti rozšíření
Celková plocha: 1142  m² + 1673 m2
Zahrada/garáž: ANO s možností další výstavby
Cena: na dotaz

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Na základě výhradního zastoupení exkluzivně nabízíme investiční příležitost v podobě koupě rekreačního objektu a dalšího samostatného přilehlého pozemku pro možnou  výstavby nacházející se v chráněné krajinné oblasti Jeseníků v obci Nová Ves - Dolní Dunajovice u Rýmařova, která nabízí plnohodnotné celoroční nejen rekreační využití od pěší turistiky po okolních lesích, přes síť cyklostezek nádhernou přírodou nebo pro milovníky zimních aktivit bílou stopu jejíž začátky jsou právě v obci Nová Ves až po sjezdařské vyžití na svazích od Malé Morávky přes Karlovu Studánku, Karlov až po Praděd. Umístění objektu v okrajové části obce téměř na samotě a i přesto s dobrou dostupností může skýtat další možné způsoby využití ať už na romantické svatby nebo team building atp. a je tak dalším důvodem se víc zajímat o možnosti, které tento objekt nabízí a může nabídnout. 

Budova jako taková je samostatně stojícím objektem s číslem popisným postavena v hranici pozemku z jedné strany a z druhé čelní strany je před budovou prostorná plocha zahrady (zeleně) s možností využití třeba pro budoucí plochu pro parkování hostů nebo k možným volnočasovým aktivitám, venkovnímu posezení pro hosty i s prostorem pro dětské hřiště. 

Příjezdová komunikace k objektu - obecní - přímo navazující na pozemek. 

V současném stavu se jedná o třípodlažní částečně podsklepenou budovu, která je rozdělená centrálním středovým vstupem s následnou chodbou a schodištěm na dvě křídla, kde v prvním nadzemním podlaží (tedy v přízemí) nalezneme krom technického zázemí, šatny, pec na chléb, společenskou místnost 45m2, kuchyni 25m2, pokoj, koupelnu a toalety a další prostor v současné době využíván jako sklad, ze nějž lze vybudovat například apartmán se samostatným vstupem. V druhém nadzemním podlaží (tedy v I.patře) pak soustava pokojů (od 9 do 24 m2), koupelen a toalet v  obou křídlech budovy. Ve třetím nadzemním podlaží (podkroví) další pokoje a prostor půdy nad více jak polovinou objektu k libovolnému budoucímu využití. V podzemním podlaží jsou sklepní prostory,  sklad, dílna, lyžárna. Tyto prostory mají přístup i z vnější části budovy. 

Konstrukčně se jedná o zděnou budovu (částečně podsklepenou) s kamenným základem, cihelné příčky, dřevěné schodiště. V patře pak použity dřevotřískové desky jak na příčky tak na podbití. Střecha plechová. Za zmínku jistě stojí krom samozřejmé přípojky elektřiny i přípojka plynu, voda vlastní a kanalizace řešena formou nepropustné žumpy. ​​​​​​​

Celý objekt musí projít kompletní rekonstrukcí, ale tím spíš se nabízí možnost udělat celou realizaci na míru a dle vlastních představ,vkusu budoucího majitel a možnosti výstavby dalších rekreačních objektů. 

Celková výměra pozemku s objektem 1142 

Druhý pozemek v sousedství, který je součástí této nabídky, o celkové výměře 1673  rozšiřuje další možnosti o výstavbu jednoho až dvou menších rekreačních samostatných objektů, který může být hodnotným bonusem a majitelé preferují prodej nemovitostí kompletně.

Lokalita je pro rekreační využití velmi vhodná a žádaná v zimě, v létě v každým počasí :-)

Další doplňující informace Vám rádi poskytneme buď na telefonu 603836157 nebo mailem odvarkova@absolutreal.cz.Parametry

Stav objektu Před rekonstrukcí
Elektřina 230V
Energetická náročnost budovy G - Mimořádne nehospodárná
Plyn Plynovod
Vytápění Ústřední plynové
Voda Dálkový vodovod
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů