Komfortní novostavba bytu 4+kk - 138 m2

se dvěma parkovacími místy,

terasou i zahradou v blízkosti Brna

v obci Sokolnice

Lokalita: Sokolnice
Ulice: Kaštanová
Velikost: 4+kk
Vlastnictví: osobní
Patro: 2
Cena: PRODÁNO

Realitní kancelář Absolut real s.r.o.
Gabriela Odvářková
+420 603 836 157
​odvarkova@absolutreal.cz

Luxusní novostavbu nadstandardní bytové jednotky o celkové výměře 138 m2 s terasou, dvěma koupelnami, šatnou, rozlehlou předsíní, zahrádkou v přízemí domu a dvěma parkovacími místy nabízíme SKVĚLOU  cenu 45.tis/m2 na základě výhradního zastoupení majitele.

Předmětná bytová jednotka se rozprostírá po celém podlaží bytového domu což budoucím majitelům zajišťuje absolutní soukromí a klidné bydlení. Svojí výjmečnou dispozicí lze bytovou jednotku využít i k částečnému dvougeneračnímu bydlení či spojení bydlení s podnikáním.
V novostavbě bytového domu se celkově nacházejí pouze tři bytové jednotky, což v konečném důsledku nabízí bydlení, kde se snoubí komfort bytů s výhodami rodinného domu.

Rozložení bytové jednotky: 
Ze vstupní haly (10,65 m2) nabízí výjmečný úložný prostor a zároveň tvoří pomyslnou předělovací zónu dvou částí bytové jednotky.

Na jednu stranu lze chodbičkou projít okolo menší koupelny se sprchovým koutem a toaletou (5,20m2) do samostatného pokoje (16,7 m2).

Na druhou stranu ze vstupní haly můžeme projít chodbou do dalších částí bytu nebo přímo vstoupit do rozlehlého obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem (43,75 m2). Tento prostor se rozkládá přes celou šíři domu, je nádherně prosvětlen a orientován do klidné zahrady. Z obývacího pokoje lze vstoupit na prostornou lodžii zvoucí k relaxačnímu posezení.

Další část bytu pak tvoří dva pokoj se samostatnými vstupy o rozlohách (14,55 m2) a (15,40 m2) , koupelny s rohovou vanou (7,60m2), samostatná toaleta (1,45m2) a šatny (5,55m2).

Každý byt v domě má vlastním kotel, který jistě v nemalé míře bude přispívat k nízkým nákladům na bydlení. 

Bytová jednotka je v DOKONČENÉM stavu, připravena k OKAMŽITÉMU NASTĚHOVÁNÍ.

Lokalita:
Sokolnice je obec s vysokou mírou občanské vybavenosti a velmi dobrou dopravní dostupností ať již na okraj Brna do 10min autem, integrovaným dopravním systémem, či vlakem do 20 min. přímo do centra Brna. Ač se jedná o obec Brno - venkov v centru budete dřív než mnozí "Brňáci".

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poskytneme doplňující informace či Vás provedeme celou nemovitostí.

Upozorňujeme, že od 1. 11. 2016 vstoupil v účinnost Zákon č. 254/2016 Sb, kterým se mění zákonné opatření Senátu č. 340/2013 Sb., o dani z nabytí nemovitých věcí, dle kterého i u téhle nemovitosti vzniká zákonná povinnost k úhradě daně z nabytí nemovitosti.

Parametry

Stav objektu Novostavba
Elektřina 230V
Energetická náročnost budovy B - Velmi úsporná
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Vytápění Ústřední plynové
Voda Dálkový vodovod
Patro 2
Počet pater 2
Realizace Strategon s.r.o.    Realitní kancelář Absolut real s.r.o. 2016-2017    Zpracování osobních údajů